Lokalni dostawcy w służbie restauracji i gastronomii – Kto pomaga nam w budowaniu rozpoznawalnej marki w branży HoReCa?

Szerokorozumiana branża gastronomiczna opiera się na produktach, z których powstają dania kuchni azjatyckiej, polskiej, włoskiej… To od jakości i świeżości dostarczanych restauracjom i gastronomii produktów zależy smak dań, ich aromat oraz sposób, w jaki prezentują się na talerzu. Coraz częściej dotyczy to także dań gotowych oferowanych w opakowaniach zgrzewalnych. Niezależnie od tego, czy Klient zdecyduje się zjeść posiłek na miejscu, czy też zamówi danie na wynos oczekuje smaku, aromatu, przyjemniej konsystencji – tego wszystkiego, co zdolny szef kuchni może mu zaoferować dzięki wsparciu lokalnych dostawców.

Nasza marka od lat działa lokalnie, zaopatrując w artykuły spożywcze i akcesoria warszawskie restauracje i lokale gastronomiczne. Na nasz sukces w branży pracujemy stale, wciąż nawiązując nowe kontakty biznesowe z lokalnymi producentami, rolnikami oraz dostawcami, a także – jak to ma miejsce w przypadku produktów dedykowanych dla kuchni azjatyckiej – importerami. Na przestrzeni lat sprawdziliśmy wielu mniejszych i większych dostawców, nawiązując stałą współpracę wyłącznie z rzetelnymi i terminowymi kontrahentami, dzięki którym możemy dostarczać naszym Klientom świeże warzywa i owoce, a także nabiał zawsze wtedy, kiedy są im one potrzebne. Obok produktów z działu fresh naszym odbiorcom oferujemy również wysokiej jakości mrożonki, puszkowane i w słoikach, a także produkty sypkie – wszystkie pochodzące od sprawdzonych producentów, co stanowi gwarancję ich jakości, świeżości i najlepszego smaku.

Wspieramy znane i lubiane restauracje działające w Warszawie

Jako hurtownia spożywcza oferująca szeroki wachlarz produktów świeżych i mrożonych najwyższej jakości od lat wspieramy lokalną gastronomię terminowymi dostawami warzyw i owoców, produktów sypkich, przypraw. Szczególne miejsce w naszym asortymencie zajmują produkty dedykowane dla kuchni azjatyckiej. Te pozyskujemy bezpośrednio od producentów i sprawdzonych importerów, żeby zapewnić naszym Klientom ich świeżość i oryginalność. Dzięki temu, oferowane w Warszawie dania azjatyckie zachwycają smakiem i aromatem tamtejszych przypraw, które każdorazowo dostarczamy w opakowaniach umożliwiających zachowanie ich walorów.

Z naszego wsparcia od lat korzystają marki, takie jak m.in. Duża Miha, Qchnia, Wabi Sabi, Fenicja i Da Grasso. Dziękujemy Państwu za zaufanie oraz możliwość wspólnego budowania lokalnego rynku gastronomicznego, w którym świeże i wysokie jakości produkty spożywcze decydują o popularności Państwa restauracji i punktów gastronomicznych.