Kategoria: Warzywa i owoce

Kategorie produktów

Warzywa i owoce

warzywa i owoce hurt warszawaCałoroczne i sezonowe… Lokalne i bardziej orientalne… Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom restauracji i gastronomi działających na terenie miasta Warszawa oferujemy szeroki wybór świeżych warzyw i owoców w atrakcyjnych cenach. Obok pozycji całorocznych, w naszym asortymencie nie brakuje również lokalnych warzyw i owoców dostępnych wyłącznie sezonowo. Sezonowe owoce i warzywa stanowią klucz do sukcesu wielu dań, zwłaszcza w gastronomiach promujących zdrowe dania.

Nasza hurtownia zaopatruje w warzywa i owoce zarówno tradycyjne restauracje i gastronomie, jak i restauracje wegetariańskie i wegańskie oraz firmy specjalizujące się w przygotowywaniu diet pudełkowych.

Warzywa i owoce – hurt

Warzywa i owoce oferujemy w cenach hurtowych, jednocześnie zapewniając możliwość ich negocjacji w zależności od rozmiaru zamówień oraz częstotliwości dostaw. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając obsługę jakiej wymaga Twój biznes.

Klientów poszukujących hurtowni świeżych warzyw i owoców dla gastronomii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W sezonie letnim w szczególności polecamy tradycyjne polskie owoce – truskawki i czereśnie oraz jabłka i gruszki. Oferujemy również owoce cytrusowe i tropikalne. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują warzywa bio, które sprzedajemy na wagę, pęczki lub pakowane. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie, zachowując przy tym szybki czas dostawy produktów fresh do dowolnej lokalizacji na terenie miasta.