Kategoria: Opakowania

Kategorie produktów

Opakowania do gastronomii

opakowania do gastronomii warszawa

Opakowania zgrzewalne, sosjerki, boxy termiczne – opakowania dla gastronomii to niezwykle szeroki i zróżnicowany dział produktowy, w ramach którego dostarczamy naszym klientom praktycznie wszystko, co niezbędne podczas serwowania dań na wynos oraz obsługi imprez plenerowych. Wyróżnia nas w tym aspekcie wysoka jakość oferowanych opakowań, co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania.

Opakowania zgrzewalne do dań gotowych

Rosnący popyt na dania gotowe z możliwością ich odgrzania w dowolnym czasie skłania coraz więcej przedsiębiorstw z branży HoReCa do rozszerzania oferty właśnie o dania serwowane w opakowaniach zgrzewalnych. Opakowania zgrzewalne to rodzaj opakowań do gastronomii, które zamyka się szczelnie przy pomocy specjalnej folii. Dzięki temu oferowane dania zachowują swój smak i aromat na dłużej, a przechowywane w lodówce uzyskują nawet kilkudniową przydatność do spożycia.

Nasza hurtownia opakowań dla gastronomii oferuje szeroki wybór opakowań zgrzewalnych i folii, a także maszyn do zgrzewu, dzięki którym każda restauracja i gastronomia może rozszerzyć swoją ofertę o dania na wynos. Z naszych opakowań dla gastronomii korzystają również firmy specjalizujące się w dietach pudełkowych i cateringu domowym. W trosce o zadowolenie klientów naszych Klientów oferujemy wyłącznie najwyższej jakości opakowania dla dań ciepłych, które nie wpływają na smak czy zapach posiłku, jak również jego właściwości odżywce.

Klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości poszukujących sprawdzonych opakowań do gastronomii zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszej hurtowni.